Yıllık Hayat Sigortası

İhtiyacınıza en uygun Yıllık Hayat Sigortası seçeneklerini tüm fiyat ve teminatları karşılaştırarak; size en uygun sigortayı seçmenize yardımcı olalım.

  • Türkiye’nin en iyi 15 sigorta şirketi

    Telefonda 3 dakikada teklif

    Tek seferde onlarca teklif

  • Teminatları şeffaf olarak karşılaştırma

    En iyi fiyat garantisi

    7 gün 24 saat uzman desteği

Riskleri önceden kontrol altına alarak gelecek planlarınızı güvence altına alan Yıllık Hayat Sigortası...

Yıllık Hayat Sigortası ile temel olarak vefat riski teminat altına alınır. Seçeceğiniz plana göre bir kaza yada hastalık sonucunda, tam ve kısmi olarak malul kalmanız durumunda da sizin veya sevdiklerinizin yaşam standartlarınızı koruyarak devam ettirmenizi sağlayan düşük maliyetli ve kapsamlı koruma sağlar.

Vefat Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde vefat etmesi halinde, poliçede belirtilen bedelin tazminat olarak ödenmesini içerir.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde ferdi kaza sigortası genel şartları kapsamında yer alan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren bir sene zarfında vefat etmesi halinde tazminat tutarı poliçede belirtilmiş lehdara ödenir.

Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde, ferdi kaza sigortası genel şartları kapsamında yer alan bir kaza sonucunda derhal veya kaza tarihinden itibaren iki sene zarfında sürekli olarak malul kaldığının kati şekilde belirlenmesi halinde, poliçede belirlenen tutar, maluliyeti oranında kendisine ödenir. Maluliyet oranları, Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarına göre belirlenir.

Hastalık Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı

Sigortalının sigorta süresi içinde bir hastalık sonucu sürekli ve kati surette malul kaldığının belirlenmesi halinde poliçede belirtilen tutar, maluliyeti oranında kendisine ödenir.

Yıllık Hayat Sigortası

Riskleri önceden kontrol altına alarak gelecek planlarınızı güvence altına alan Yıllık Hayat Sigortası...

Bizimle geleceğiniz güvence altında ...