İşyerim Paket Sigortası

İhtiyacınıza en uygun İşyerim Paket Sigortası seçeneklerini tüm fiyat ve teminatları karşılaştırarak; size en uygun sigortayı seçmenize yardımcı olalım.

  • Türkiye’nin en iyi 15 sigorta şirketi

    Telefonda 3 dakikada teklif

    Tek seferde onlarca teklif

  • Teminatları şeffaf olarak karşılaştırma

    En iyi fiyat garantisi

    7 gün 24 saat uzman desteği

İşyerinde güvenle ve huzurla çalışmak işyeri paket sigortası yaptırmakla mümkündür. Ürün; işyeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak işyerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alır. Yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş güvenceyi sunar.

İş yerlerindeki mallardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterilerinizden çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınız işyeri paket sigortası ürünüyle güvence altında.

Bütün emekleriniz bir gecede çalınabilir.Doğal afetlere karşı hazırlıklı mısınız?

Depremde yıkılan sizin de hayalleriniz olabilir.Bana bir şey olmaz demeyin ve iş yerinizi güvence altına alın.

İş yerlerimiz çeşitli sebeplerden ötürü risk altında olabilmektedir.

Her ne kadar üst düzey güvenlik önlemlerini yerine getiriyor olsak da tek başına yeterli olmayacağı için iş yerlerimizi işyeri sigortası ile teminat altına alabiliriz. İş yeri sigortalarında teminat altına alınan içerikler iş yeri içerisindeki malzemelerden, iş yeri faaliyetlerine kadar çok geniş bir alanı kapsamaktadır.

İşyerim Paket Sigortası

İşyerinde güvenle ve huzurla çalışmak işyeri paket sigortası yaptırmakla mümkündür.

Bizimle geleceğiniz güvence altında ...